Menu
Your Cart

Hakkımızda

İstanbul boğazinin eşsi̇z manzarasinda keyi̇fli̇ anilar yaşamanin en hesapli en konforlu adresi̇ i̇stanbul’u deni̇zden görün bi̇rkez daha aşik olunsevdi̇kleri̇ni̇z i̇le özel günleri̇ni̇zi̇ unutulmaz bi̇r aniya dönüştürünai̇le ve i̇ş yemekleri̇ni̇z i̇çi̇n özel süslemi̇ş masalarimizda lezzetli̇ yemeklermi̇z i̇le si̇zi̇ ağirliyalim si̇zi̇n i̇çi̇n özel olan her ani unutulmaz kilmak i̇çi̇n burdayiz. Boğaz turuboğaz’ın masmavi sularının ve zümrüt yeşili i̇stanbul ormanlarının sizi selamladığı bir tekne turu yapabilir veya geceyi bekleyerek i̇stanbul boğazı’nın ışıklandırılmış ve görsel bir şova dönüşen gece manzaralarını keşfe çıkabilirsiniz. İstanbul’un sembolü bu güzelliğe sahip büyüleyici atmosfer eşliğinde boğazın her iki yakasını da seyir ettiğimiz bir konseptir. Kavak classic sizler için lüks tekne turları talebinize göre yemekli veya yemeksiz olarak organize edilmektedir. Teknemizde sizden başka yabancı misafir bulunmamakta, sadece siz ve size hizmet ekibimiz ile özel bir tur yapılmaktadır. Boğaz’da minimum yat turu süresi 2saat’tir. Yemek servisi almasanız bile turunuz boyunca çay, kahve gibi sıcak içecekler ücretsiz ikram edilmekte olup fiyatlarımıza yakıt ve kaptan gibi diğer ücretler dahildir. Ekstra bir ücret söz konusu değildir. Yüzme turusizin için i̇stanbul’da deniz ve güneşin tadını çıkartabileceğiniz yüzme turları organize ediyoruz. Sadece size özel olan lüks bir yat ile ister adalar, isterseniz de koyları keşfe çıkabilir, sevdikleriniz ile keyifli bir gün geçirebilirsiniz.


Adalar turui̇stanbullular için farklı ve masalsı birer şehir gibidir adalar. Bu eşsiz yerlere bir de size özel bir tekne ile gittiğinizi hayal edin. Nerede ne kadar zaman geçirmek istediğinize siz karar verip, sadece tekne ile gidilebilen koyları keşfe çıkabilir ve dilerseniz yüzme molaları verebilirsiniz. Sizi aldıktan sonra içerisinde kısa bir boğaz turunun da bulunduğu yaklaşık 1 saat 15 dakikalık bir yolculuğun ardından adalara varıyoruz. Bundan sonrası sizin gününüzü nasıl geçirmek istediğinize bağlı. İster gününüzü tamamen yüzmeye ayırın, ister dilediğiniz adalarda gezin, isterseniz de ada gezilerinizin ardından kısa yüzme molaları verin. Kaptanınız nasıl bir gün geçirmek istiyorsanız sizin istekleriniz doğrultusunda rota alternatifleri sunacaktır. Evli̇li̇k tekli̇fi̇sizin belirleyeceğiniz noktadan, kaptanınız ve size özel personeliniz ile birlikte hareket ederek, mumlarla süslenmiş romantik bir yemek masası, arka planda hafif bir müzik ve lezzetli bir menü eşliğinde i̇stanbul boğazı’nın eşsiz manzaraları arasında seyre çıkacak. Evlenme teklifiniz dilerseniz efsanelere konu olan kız kulesi’nin önünde, dilerseniz kıtaları birbirine bağlayan boğaz köprüsü’nün altında gerçekleştirilecek. Yil dönümühayat arkadaşınıza son derece romantik bir sürpriz yaparak bu seneki yıldönümü yemeğinizi baş başa boğazda lüks bir tekne gezisi eşliğinde yemek isterseniz teknede evlilik yıldönümü organizasyonu sizlere rüya bir akşam yaşatmak için hazırdır. İlk günkü heyecanı yaşayarak hayatınızın aşkıyla mükemmel bir akşam geçirmek istiyorsanız sizlere unutulmaz bir hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz..


İster başbaşa, isterseniz çocuklarınız ve arkadaş grubunuzun da katıldığı bir ya da turu organizasyonu gerçekleştirerek sizlere hizmet vermekteyiz doğum günüyeni yaşınızı ya da arkadaşınız, eşinizin sevgiliniz, anne ya da babanızın yeni yaşını boğazda lüks bir teknede doğum günü organizasyonu ile kutlamak isterseniz sizlere hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.Doğum günü için teknemizde kaliteli ses sistemleri vardır ve bu ses sistemini kullanmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez. Balik tutma turui̇stanbul’da artık teknem yok balık avı’na gidemiyorum derdine son!. Istediğiniz her an tekne ile i̇stanbul boğazı’nda balık tutmanın keyfini sizlere ve sevdiklerinize yaşatmak için biz buradayız.Mehtap turui̇stanbul’un güzelliği dünya’da ki hiçbir şehre benzemez. Özellikle boğazın eşsiz güzelliği görenleri ilk anda büyülüyor.Bir boğaz düşünün ki her iki tarafı da eşsiz güzelliğe sahip manzarası, yalıları ile boğaz adeta bir gerdanlık gibi saran köprülerinin ışıltısı…


İşte bu düşünceler bir sizi heyecanlandırmaya başlamış olmalı. Boğaz günün 24 saati farklı bir hava ve güzelliğe sahiptir lakin bunlardan en özeli şüphesiz ki aşk gibi içinizi saran mehtap turu’dur. Boğazın akşam ışıkları ve güneş’in gökyüzünü terk etme töreni sırasında izlemenin keyfi dünya’da hiçbir yer de yoktur. Mehtap turuna çıktığınız boğazın eşsiz suları üzerinde ışıldayan yakamoz ve kulağınıza fısıldayan su sesi ile içiniz adeta aşkla dolacaktır. İster eşiniz, ister sevdiğiniz ile ömür boyunca unutamayacağınız romantik dakikalar yaşamak istiyorsanız sizlere kesinlikle mehtap turunu tavsiye ediyoruz. Mehtap turuna katılacağınız gecede yaşayacağınız heyecanı ve romantizmi belki de ömrünüz boyunca hiçbir yer de yaşayamayacaksınız. Aklınızda kalmasını istemiyorsanız bu muhteşem deneyimi mutlaka geç kalmadan yaşamanızı öneriyoruz. Sevdiğiniz bu özel gece de size tekrar tekrar tutku ile aşık olabilir bunu unutmayın.