Menu
Your Cart

Nefes Yatçılık Blog RSS Feed

14 Jun Yat Kiralama Organizasyonu Kuralları
admin 2 2127
Yat Organizasyonu KurallarıŞirketimizden yat kiraladınız ve herhangi bir aksilik yaşanmadan organizasyonu tamamlamak istiyorsanız kiralık yatta uymanız gereken kuralları bilmelisiniz.Yat organizasyonl..
14 Jun Boğaz Köprüsüne Lazerle Yazı Yazdırma
admin 1 524
Boğaz Köprüsüne Lazerle Yazı YazdırmaBoğaz köprüsüne lazerle isim yazdırarak evlenme teklifi, doğum günü ve yıldönümü kutlama mesajlarının yanı sıra şirketinizin, markanızın adını da köprünün altına y..
14 Jun Saatlik Yat Kiralama İstanbul
admin 0 144
Saatlik Yat Kiralama İstanbulSaatlik yat kiralama, yaz ve kış ayrımı olmaksızın tüm sene boyunca İstanbul Boğazında anlık olarak en çok tercih edilen ve en az 2 saat üzerinden organize edilen kiralama..
14 Jun Yatta 2 Kişilik Yemek
admin 0 314
Yatta 2 Kişilik YemekSevgilinizle baş başa olacağınız kiralık yatta 2 kişilik yemek organizasyonu düzenleyerek hayatınızın en romantik saatlerini yaşayabilir keyfini sürebilirsiniz..Sadece size özel o..
09 Jun Kiralık Yat Seçimi
admin 0 140
Kiralık Yat SeçimiFilomuzdaki kiralık yatlar arasından seçim yaparken ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun olanı bulabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır..Kiralık yat seçimini doğ..
14 Jun 2 Kişilik Doğum Günü Organizasyonu
admin 0 456
2 Kişilik Doğum Günü OrganizasyonuYatta 2 kişilik doğum günü kutlaması organize ederek sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz, anne, baba ya da yakın dostunuzla birlikte baş başa kahvaltı yapabilir, öğlen ya ..
08 Jun Yat Kiralama Koşulları
admin 0 139
Yat Kiralama Koşullarıİstanbul Boğazında saatlik ve günlük olarak verdiğimiz yat kiralama hizmetlerimizle ilgili kafanızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak için yat kiralama koşullarını öğren..
14 Jun Kiralık Yat Fiyatı Hesaplama
admin 0 330
Kiralık Yat Fiyatı HesaplamaKiralık yat fiyatı hesaplaması yapılırken saatlik ve günlük yat kiralama ücretlerinin üzerine müşteri talebi olursa menü ve ekstra hizmet ücretleri de eklenerek çıkan topla..
02 Jun Yat Nasıl Kiralanır ?
admin 0 151
Yat Nasıl Kiralanır ?Boşa zaman harcamadan ilk aşamadan itibaren seçtiğiniz kiralık yatın kesin rezervasyon işlemlerini hızlıca tamamlamak istiyorsanız yat nasıl kiralanır bu makalede anlattık.Yat nas..
12 Jun Günlük Yat Kiralama İstanbul
admin 0 152
Günlük Yat KiralamaGünlük yat kiralama, çoğunlukla hava sıcaklığının zirvede olduğu günlerde Adalar ve Boğazda denize girerek serinlemek isteyen misafirler tarafından tercih edilen kiralama yöntemidir..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)