Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama, çoğunlukla hava sıcaklığının zirvede olduğu günlerde Adalar ve Boğazda denize girerek serinlemek isteyen misafirler tarafından tercih edilen kiralama yöntemidir.

Günlük yat kiralama, sabah 10:00'da başlayıp akşam üzeri 18:00'da sona erecek şekilde 8 saat üzerinden organize edilen ve çoğunlukla yaz aylarında hava sıcaklıklarının zirveye ulaştığı günlerde serinlemek için denize girmek isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği kiralama yöntemidir. Güne daha erken başlamak isteyen misafirler için başlangıç saati 09:00'a alınarak hiçbir ekstra ücret talep edilmeden günlük tur 9 saat üzerinden de planlanabilir. Akşam organizasyonları 19:00'dan itibaren başladığından kiralanan yatın temizlenerek bir sonraki tura hazırlanabilmesi için en geç 18:00'da yattan inilmesi gerekir ancak o günkü tur programına göre ekstra ücrete tabi olarak bitiş saatinde de esnetmeler yapılabilir. Adalar ve Boğazda günübirlik olarak organize edilen yüzme turlarının yanı sıra turistik geziler, doğum günü kutlamaları, bekarlığa veda partileri, iş yemeği ve toplantı organizasyonları için de sıklıkla günlük yat kiralama hizmeti vermekteyiz.

GÜNLÜK KİRALAMA DAHA AVANTAJLI
Günlük turlarda saatlik kiralamalara göre daha uygun fiyat tekliflerini vermemizin nedeni kiralanan yatın kısa bir boğaz turu yaptıktan sonra dalga almayan sakin bir yerde demir atılması ve dönüş saatine kadar orada beklenilmesinden kaynaklanmaktadır. Bir örnekle açıklayacak olursak Boğaz Çocuğu yatın saatlik kiralama ücreti 1500 TL'dir ve 8 saat süren günlük kiralama ücreti 12.000 TL olması gerekirken 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Kiralanan yatın sürekli hareket halinde olup gezmesini isteyen misafirlerin saat başı ödeme yapmaları gerekecektir. Günlük yat kiralama fiyatları 2022 sezonu itibariyle kiralanan yatın kapasite ve özelliklerine göre 10.000 TL ile 35.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Filomuzdaki hangi kiralık yata günlük olarak ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek için fiyatlar sayfasına giriş yapabilirsiniz.

DIŞARIDAN YİYECEK VE İÇECEK GETİRİLEBİLİR
Günlük kiralamayı şirketimizden kahvaltı ve öğlen yemeği menüsü hizmetlerini de talep ederek yapabileceğiniz gibi sadece yatı kiralayıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirme imkanınız da bulunmaktadır. Dışarıdan malzeme getirip kiralık yatların mutfak ve ekipmanlarını kullanmak istediğinizde şirketimizden garson hizmeti almanız gerekir ve kendisine ödemeniz gereken ücret 250 TL'dir. Garsonlar organizasyon süresince getirilen malzemeleri servis edecek ve tur sona erdiğinde temizlik işlerini halledecekledir.