Yat Kiralama Koşulları

İstanbul Boğazında saatlik ve günlük olarak verdiğimiz yat kiralama hizmetlerimizle ilgili kafanızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak için yat kiralama koşullarını öğrenin.

Yat kiralama koşulları maddeler halinde şu şekilde sıralanabilir:

- Kiralık yatlar için en az kiralama süresi 2 saattir. Daha kısa süreli kiralama yapmak isteyenler yine 2 saatlik yat kiralama ücretini ödemelidir.

- Kiralık yatlarda kahvaltı ve yemek davetlerinde 25 kişi, kokteyl düzende de en fazla 36 kişilik organizasyonlar planlanabilir.

- Konaklamalı yat kiralama hizmeti sadece evli çiftlere özel olarak ve saat aralığı kiralık yatların o günkü programlarına göre belirlenir.

- Kiralık yatlarımız Bebek ve Arnavutköy sahilinde bağlı olduğundan uzak bir yerden yata giriş yapmak istendiğinde ek ücret ödenmesi gerekir.

- Kiralanan yatlar Avrupa yakasında Beşiktaş ile Yeniköy, Anadolu yakasında da Üsküdar ile Beykoz arasında düşük hızda boğaz turu yapar.
Bu güzergahın tamamının gezilebilmesi için şirketimizden en az 4 saatlik yat kiralama hizmeti alınması gerekir.

- Kiralık yatlarımızın tamamı ses sistemine sahiptir. Usb ile şarkı getirilebilir ya da cep telefonundan bluetooth ile ses sistemine bağlanılabilir.

- Dışarıdan yiyecek ve içecek malzemesi getirilebilir ancak kiralık yatın mutfak malzemeleri kullanılacaksa ekibimizin önerdiği sayıda garson hizmeti de alınması gerekir. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 adet profesyonel garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 200 TL'dir. Garsonlar hem servis yapacak hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizleyeceklerdir.

- Misafir talebi olursa ekstra ücretle kiralanan yatın masası ile iç ve kış kısımlarını ekibimiz süsleyebilir. İsteyenler süslemeyi kendileri de yapabilir.

- Sitemizden aldığınız ücretlere kaptan ve yakıt masrafları da dahil edildiğinden bunlar için ekstra bir ücret ödenmez.

- Yaz ayları ve özellikle hafta sonu günleri gelen yat kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak hızlıca harekete geçilmelidir!
Aksi halde beğendiniz kiralık yatı bir başkası kendi organizasyonu için rezerve etmiş olabilir. Bu nedenle ne kadar erken o kadar iyi!

- Rezervasyon için atılması gereken ilk ve en önemli adım şirketimize kaparo ödemesi gönderilmesidir. Kaparo miktarı toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ödemesini banka hesabımıza transfer edilebileceği gibi ofisimize ya da kiralık yata gelip bizzat elden de verilebilir.

- Ödemeler sadece nakit olarak kabul edildiğinden organizasyon günü mutlaka nakit bulundurulmalıdır.

- Misafirlerin kişisel nedenlerinden kaynaklanan iptal durumlarında önden alınan kaparo ödemesi geri iade edilmez, firmamızda kalır.
Olumsuz hava koşulları ve yat arızası durumlarında yat turu ya başka saate alınır ya da kaparo geri iade edilir.