Kiralık Yat Fiyatı Hesaplama

Kiralık yat fiyatı hesaplaması yapılırken saatlik ve günlük yat kiralama ücretlerinin üzerine müşteri talebi olursa menü ve ekstra hizmet ücretleri de eklenerek çıkan toplam rakama bakılır.

Kiralık yat için ödenmesi gereken toplam ücret "yat kirası + menü + ekstra hizmetler" şeklinde hesaplanmaktadır. Şirketimizden menü ve diğer ekstra hizmetlerin alınma mecburiyeti bulunmadığı için sadece yat kiralama hizmeti alınıp geri kalan diğer tüm organizasyon (yiyecek, içecek, pasta, süsleme, canlı müzik, dj, oryantal, rehberlik, çiçek, lazer gösterisi vb.) misafirler tarafından ayarlayabilir. Bu nedenle toplam ücretler hesap edilirken kiralık yatlar ve diğer hizmetler için ayrı ayrı fiyatlar verilmektedir.

KENDİ YAT KİRALAMA PAKETİNİZİ OLUŞTURUN
Organize etmek istediğiniz yat turunun paketini kendiniz hazırlayarak fiyat teklifi almak için bütçeniz ve zevkinize uygun olanı seçip hızlı bir şekilde kendi yat kiralama paketinizi oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz kiralık yatın detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmet seçimlerinizi işaretledikten sonra filomuzdaki tüm kiralık yatlar için ödemeniz gereken toplam ücretleri anında ekranda göreceksiniz. Yat organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak için hiçbir adrese mail göndermeniz ya da kimseye telefon açmanız gerekmiyor çünkü fiyat konusunda ihtiyacınız olan her şey fazlasıyla bu sitede mevcut!