Saatlik Yat Kiralama İstanbul

Saatlik yat kiralama, yaz ve kış ayrımı olmaksızın tüm sene boyunca İstanbul Boğazında anlık olarak en çok tercih edilen ve en az 2 saat üzerinden organize edilen kiralama çeşididir.

Saatlik yat kiralama, İstanbul Boğazı'nda 12 ay süresince en çok talep gören ve en az 2 saat üzerinden gerçekleşen popüler kiralama yöntemidir. Çoğunlukla doğum günü kutlamaları, evlilik yıldönümü yemekleri, sürpriz evlenme teklifleri ve bekarlığa veda partileri için tercih ediliyor olsa da nişan törenleri, iş yemekleri, toplantı davetleri, fasıl eğlenceleri ve yılın belirli dönemlerinde organize edilen iftar programları, düğün eğlenceleri ve mezuniyet baloları için de sıklıkla tercih edilmektedir. Kiralık yatlarımız Boğazda (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy) sahillerinde bağlı olduğundan saatlik yat kirama hizmetini sadece bu bölgede verebiliyoruz, Adalar bölgesinden kiralama yapmak isteyenlerin filomuzdaki kiralık yatları günlük olarak kiralamaları gerekmektedir çünkü Boğazdan Adalar'a gidip geliş için yolda toplam 4 saat gibi bir zaman geçecektir.

KAHVALTI, KOKTEYL VE YEMEK MENÜLER
Saatlik kiralamayı şirketimizden zengin ve kaliteli içerikli kahvaltı, kokteyl ya da yemek menüsü hizmeti talep ederek de yapabileceğiniz gibi sadece yat kiralama hizmeti alıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiraladığınız yatın mutfak ve ekipmanlarını kullanmak isterseniz şirketimizden garson hizmeti de almanız gerekecektir. En fazla 10 kişilik katılımın olduğu organizasyonlar için 1 adet garson yeterli olacaktır ve ekstra olarak kendisine ödenmesi gereken ücret 250 TL'dir.