2 Kişilik Doğum Günü Organizasyonu

Yatta 2 kişilik doğum günü kutlaması organize ederek sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz, anne, baba ya da yakın dostunuzla birlikte baş başa kahvaltı yapabilir, öğlen ya da akşam yemeği yiyebilirsiniz.

2 kişilik doğum günü organizasyonu gözlerden uzak bir ortamda sevdikleriyle baş başa olmak isteyenler için ideal bir doğum günü kutlama yöntemidir. Annesi, babası, kardeşi ya da yakın dostlarıyla iki kişilik bir ortamda doğum günü kutlaması organize etmek isteyenlerin yanı sıra özellikle çiftler sevgilisi ya da eşleriyle yatta baş başa romantik saatler yaşamak için bu organizasyonu tercih ediyorlar. Yatta iki kişilik olarak organize edeceğiniz doğum günü kutlamasını kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde planlayabilirsiniz. Nasıl arzu ederseniz..

BAŞ BAŞA OLMANIN KEYFİNİ ÇIKARIN
Kiraladığınız yatta doğum günü organizasyonu süresince sadece siz ve misafiriniz olacak. Kaptan ve servis elemanı dışında doğum günü ile alakası olmayan yabancı hiç kimse yatta bulunmayacak. Personelden uzak arka havuzdaki masada baş başa keyifli anlar yaşarken profesyonel bir garsondan hizmet almanın tadını çıkaracaksınız!

İSTEDİĞİNİZ ŞARKILARI DİNLEYİN
Lüks yatın ses sistemini ücretsiz olarak kullanabilir arzu ederseniz cd ya da usb ile sevdiğiniz şarkıları yanınızda getirebilirsiniz.  Ses sisteminde bluetooth da bulunduğu için cep telefonunuzla ses sistemine bağlanarak dilediğiniz şarkıları organizasyon süresince çalabilirsiniz.

EKSTRALARLA ORGANİZASYONU RENKLENDİRİN
Doğum günü kutlamasına bay/bayan kemancının yanı sıra masanın mum ve gül yapraklarıyla, yatın da arka havuzu ve giriş kısımlarının balonlarla süslemesi ile akşam saatlerinde yapılacak organizasyonlara lazer gösterisini ekstra ücretler ödeyerek dahil edebilirsiniz.

UYGUN FİYATA LÜKS YAT KİRALAYIN
Filomuzun en lüks yatı olan Boğaz Çocuğu'nda, kendinize özel doğum günü paketi hazırlamak için teknede doğum günü sayfasına giriş yapabilirsiniz. Açılacak olan ekrandan alt kısımdaki yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosuna kişi sayısı, tur süresi, menü ve ekstra hizmet seçeneklerini işaretlediğiniz an teknede doğum günü organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücreti ekranda göreceksiniz..