Yat Nasıl Kiralanır ?

Boşa zaman harcamadan ilk aşamadan itibaren seçtiğiniz kiralık yatın kesin rezervasyon işlemlerini hızlıca tamamlamak istiyorsanız yat nasıl kiralanır bu makalede anlattık.

Yat nasıl kiralanır sorusunu maddeler halinde açıklayacak olursak:

1- Öncelikle kiralık yatlar arasından kişi sayınız, bütçeniz ve zevkiniz için en uygun olanı seçmeli,
2- Seçtiğiniz kiralık yatın detay sayfasına gidip kişi sayısı, süre, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek fiyat teklifi almalı,
3- Daha sonra 0538 295 39 33 numarasını arayarak kiralık yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormalı,
4- Müsait durumda ise organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısını kaparo olarak göndererek kendi adınıza kiralık yatı rezerve etmeli,
5- Toplam ücretin kalan diğer yarısını da organizasyon günü kiralık yatta nakit olarak ödemelisiniz.

DETAYLARI WHATSAPP'DAN YAZIN
Organizasyon detaylarını (isim-soy isim, kiralık yat adı, tarih, saat aralığı, kişi sayısı, menüler ve varsa ekstra hizmetler..) WhatsApp uygulaması üzerinden yazarak, konuşulanların yazılı halde saklanmasını sağlamanız tur detaylarının unutulmamasını sağlamak adına faydalıdır.

HER ZAMAN ARAYIN
Rezerve ettikten sonra organizasyon gününe kadar gönül rahatlığıyla bekleyebilir, o süreçte aklınıza takılan başka şeyler olursa telefonumuzdan arayarak günün her saati yardım alabilirsiniz. Telefonumuz gece geç saate kadar açıktır ve uykuda olmadığımız sürece aramaları cevaplıyoruz!

KİRALIK YATLARI YERİNDE GÖRÜN
Kiralık yat fotoğraflarının hepsi sezon başlarken ekibimiz tarafından amatör olarak çekilmiş, üzerinde oynama yapılmamış fotoğraflardır.
Ancak yine de emin olmak adına seçtiğiniz kiralık yatı bağlı olduğu yerde görmek için şirketimizden istediğiniz zaman randevu alın.

YANINIZDA NAKİT BULUNDURUN
Kredi kartı ile ödeme yapma imkanı yoktur, ödemeler sadece eft/havale ve elden nakit olarak tahsil edilmektedir.
Kaparoyu vermek için kiralık yatın bağlı olduğu yere gelebileceğiniz gibi hiç zahmet etmeden banka hesabımıza da gönderebilirsiniz.

Nasıl arzu ederseniz..