Yatta 2 Kişilik Yemek

Sevgilinizle baş başa olacağınız kiralık yatta 2 kişilik yemek organizasyonu düzenleyerek hayatınızın en romantik saatlerini yaşayabilir keyfini sürebilirsiniz..

Sadece size özel olarak hazırlanmış kiralık yatta sevgilinizle baş başa olacak, sevdiğiniz aşk şarkıları fonda çalarken profesyonel garsonların sunduğu zengin yemek menüsünün tadına bakıp ömür boyu unutamayacağınız saatler geçireceksiniz.. İster öğlen, ister akşam yemeği.. 

Hangi saatte isterseniz şirketimizden kiralık yatta 2 kişilik yemek hizmeti alarak doğum günü kutlaması, sürpriz evlilik teklifi ve yıldönümü yemeği gibi özel günlerinizi kutlayabileceğiniz gibi fasıl eğlencesi organizasyonu ya da Ramazan Ayında iftar programı da organize edebilirsiniz.

Kısacası ihtiyacınız olan tüm 2 kişilik yemek organizasyonları için istediğiniz zaman şirketimizden saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Sadece yaz aylarında değil son bahar ve kış ayları da dahil 12 ay boyunca..

Yatta 2 kişilik yemek organizasyonlarıyla ilgili en sık sorulan soruları aşağıda sizler için cevapladık:

Yemeği Nereden Alıyorsunuz ?

Yemekleri Üsküdar'ın Beylerbeyi semtinde bulunan Ziya Şark Sofrası isimli restorandan alıyoruz. Sizleri kiralık yata aldıktan sonra direkt olarak Beylerbeyi iskelesine gidip yemekleri alacak ve sıcak sıcak servis edeceğiz. Menü içeriğinin kalitesinden ve sıcakların pişirildiği ısısında servis edileceğinden endişeniz olmasın..

Yemek Menüsünde Neler Var ?


Kiralık yatta yemek olarak Balık ya da Karışık Izgara menüsü veriyoruz.
6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek, salata, meyve tabağı ve limitsiz içecekler..
Menü seçiminin en az 1-2 saat öncesinden firmamıza bildirilmesi gerekiyor.

Yemek Kiralık Yatın Hangi Bölümünde Olacak ?

Yemeği kiralık yatın arka kısmındaki havuzda yani personelden uzak bir ortamda keyifle yiyeceksiniz. Kiralık yatta sizin dışınızda organizasyonla alakası olmayan hiç kimse bulunmayacak çünkü kiraladığınız yat organizasyon süresince sadece ve sadece size özel olacak..

Yemek Masasını Süsleyecek misiniz ?

Masa süslemesi ekstra ücrete tabi olarak yapılmaktadır ancak arzu eden kişiler önceden gelerek ya da arkadaşlarını göndererek süslemeyi kendileri de diledikleri gibi yapabilirler. Hem kiralık yatı hem masayı kalıcı bir iz bırakmamak şartıyla istediğiniz gibi süsleme imkanına sahipsiniz..

Müziği Siz mi Ayarlıyorsunuz ?

Filomuzdaki kiralık yatların tamamında ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak tüm misafirlerin kullanımına sunulmaktadır. Yemek esnasında dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa bunları cd ya da usb ile yanınızda getirebileceğiniz gibi cep telefonunuzu Bluetooth ile ses sistemine bağlayarak da müzik dinleyebilirsiniz. Canlı müzik olarak kemancı ve gitarist çağrılması ekstra ücrete tabidir ancak isteyenler kendi tanıdıkları müzisyenleri de beraberinde getirebilirler.

Soğuk Havalarda da Yapabilir miyiz ?

Evet, yağışlı ve soğuk havalarda da aynı güneşli havalardaki kalitede 2 kişilik yemek organizasyonları düzenleyebiliyoruz. Kiralık yatlarımızın tamamında ısıtma sistemi vardır, yatta öğlen ve akşam yemeği yenen kısım şeffaf branda ile tamamen kapatılarak dışarıdaki olumsuz hava koşullarından etkilenilmesinin önüne geçilmektedir.